AI 4 All: Večer s AI

organizátor: Impact Hub, MSIC

offline

česky

cena: 80 – 300 Kč

25. 10. 2023, 17:30–21:00

Impact Hub, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava

Připojte se k večeru v rámci akce Dny AI, který pro vás pořádá Impact Hub a Moravskoslezské inovační centrum. Načerpejte mezioborovou inspiraci a sdílejte zkušenosti na interaktivní diskuzi s odborníky i během after party. Pro AI nadšence je to příležitost rozšířit znalosti a networkovat.

Harmonogram:

17:30-17:55 – Registrace + CYBEER (spolupráce Plzeňského prazdroje a umělé inteligence)
18:00-18:15 – Úvodní slovo - představení akce DNY AI a pořadatelů MSIC a ImpactHUB
18:15-20:00 – Představení hostů a panelová diskuze AI mezi námi
20:00-21:00 – Networking, after party v ImpactHUBu

Informace o mluvčích:

AI a právo

Pavel Kroupa je nejen zakládajícím partnerem kanceláře KROUPAHELÁN, ale také odborníkem na IT, veřejné zakázky, závazkové právo a správní právo – hlavně ve vztahu k dopravě ve městech.Uvědomuje si, že výstupy právních služeb mají být nejen profesionálně zpracované a funkční, ale hlavně pro klienta srozumitelné a pochopitelné. Pavel věří, že je třeba být k lidem upřímný, nebojí se jim říkat i nepříjemné věci a na druhé straně přiznat vlastní chybu.Byl zvolen do představenstva České advokátní komory, je členem rady České parkovací asociace, pomáhá nastavovat IT veřejné zakázky v Asociaci softwarových agentur (ASWA).

AI a základní školy

Karel Moric je 7 let ředitelem Základní a mateřské školy v Ludgeřovicích, předtím působil na téže škole jako zástupce ředitele a pedagog. Je finalistou soutěže Ředitel roku 2019, držitelem ceny Výrazná pedagogická osobnost roku Moravskoslezského kraje 2017 a držitel stříbrné medaile MŠMT 2021.Byl členem Stálé konference ředitelů škol - projekt SYPO, vedoucím členem skupiny pro matematickou gramotnost MAS-Hlučínsko a zkušeným projektovým manažerem v oblasti vzdělávacích projektů.Dlouhodobě se věnuje smysluplné implementaci digitálních technologií do výuky.‌‌

AI a StartUpy

Radek Novotný, CEO a spoluzakladatel Superface AI, je v oblasti nových technologií považován za průkopníka. Pod jeho vedením bylo v rámci jeho společností realizováno přes 150 digitálních projektů, z nichž mnohé zahrnovaly technologie, které až do té doby nebyly na světě nasazeny.V současné době se intenzivně věnuje vývoji AI, schopné samostatně se napojit na veřejné i korporátní systémy, čímž poskytuje unifikované rozhraní pro automatizovanou práci s daty.‌

Veronika Krobová je product owner v lokálním tartupu Discidious, který se od roku 2018 zaměřuje na analýzu hlasu, kde AI využívají pro rozpoznávání emocí v hlasovém projevu. Tím pomáhají call centrům zlepšovat jejich služby a přesněji monitorovat každý hovor. Jejich největší motivací je pomoc na tísňových linkách.Firma byla oceněna FORBES v TOP nej startup ze severu Moravy v roce 2022 a má v plánu expandovat do celé Evropy, později Ameriky i Asie.


Více informacíRegistrace