AI v businessu: Jaký dopad má umělá inteligence na svět podnikání

organizátor: MingleMinds & ImpactHub Brno

offline

česky

zdarma

11. 10. 2023, 9:00–16:00

Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno

Dnešní den věnujeme umělé inteligenci a jejímu dopadu na svět podnikání. Uvidíte konkrétní případy z praxe - jak AI může zasáhnout do  HR, marketingu, účetnictví nebo jaké jsou její právní aspekty. Mimo zajímavé informace chystáme i prostor pro networking a získání zajímavých kontaktů.
Můžete tu s námi být celý den, nebo se zastavit jen na část, která vás zaujme. V mezičase bude pro členy i veřejnost zdarma přístupný náš coworking, kde můžete v klidu vyřídit maily nebo plánovaný call.
Nezáleží na tom, jestli jste CEO, CFO, CMO nebo cokoliv dalšího. Pokud si odpovíte “ano” alespoň na jednu z otázek níže, akce je určena přímo pro vás:Máte vizi, že ve vaší firmě začnete více využívat AI a chcete prozkoumat, jaké jsou možnosti?AI už sice v určité formě používáte, ale vnímáte, že její využití má ještě větší potenciál?AI je váš denní chleba a chcete debatovat s dalšími lidmi, co to mají stejně?Chcete se jednoduše o AI něco dozvědět a seznámit se s podobně smýšlejícími lidmi?

Program:
9:00 - Registrace a zahájení
/ Impact Hub Brno, Tereza Smékalová

9:30 - AI & marketing / Narrative Media, Kamil Gric
Využít AI v marketingu lze stovkami způsobů, ale které už dnes obstojí v praxi? A co můžete požadovat od svých agentur nebo kolegů na marketingu? Ukážeme vám, jak můžete AI zapojit do každodenní propagace své firmy. A jak díky tomu ušetříte.

10:00 - AI & sociální sítě / MingleMinds.ai, David Fogl
Že vám AI vytvoří obsah na všechny sociální sítě? Ano, díky nástroji "AI Social Hub", který kombinuje nejmodernější AI technologie s intuitivním rozhraním, umožňuje efektivní plánování, analýzu a optimalizaci příspěvků na všech platformách. Buďte o krok napřed s AI!

10:30 - krátká pauza, networking & káva

10:45 - AI & grafika, weby, chatboti / Utima Solutions, Jakub KubištaDozvíte se, jaké jsou dostupné modely pro generování grafického obsahu / obrázků. Podíváme se i na možnosti generování komplexnějších struktur (vč. obrázků i formátování textu) pro weby a dokumenty. Nakousneme vývoj AI chatbotů na bázi OpenAI oproti původním dummy a NLP-legacy chatbotům.

11:15 - AI & produktový management / Productboard, Michal Matyščák
V Productboardu pomáháme produktovým manažerům denně dělat user a business-centric rozhodnutí a tak tvořit úspěšné a smysluplné produkty pro své zákazníky. Pomocí AI jim dáváme superschopnosti, díky kterým se poperou se třeba s milionem feedbacku nebo mohou lépe prioritizovat a plánovat rozvoj svého produktu. Zkrátka být ve své práci efektivní, ještě více customer-centric a mít co největší dopad…

11:45 - Implementace AI do firmy / Vodafone, Martin Krček

12:15 - pauza na (společný) oběd v Grand Kitchen Vlněna

13:30 - AI & HR / MingleMinds.ai, David Fogl
Jak využít umělou inteligenci pro efektivní nábor a komunikaci? Představíme si AI nástroj pro generování příspěvků na sociální sítě, vytváření popisů pracovních pozic a optimalizaci HR procesů. Moderní HR s pomocí AI!

14:00 - AI & účetnictví / Digitoo, Karin Fuentesová

14:30 - krátká pauza, networking & káva

14:45 - AI & AI Act / Advokátní kancelář Petráš Rezek, Natálie Kuňáková
Úvod do nařízení Evropské unie, tzv. "AI Act", které upravuje pravidla pro užití umělé inteligence.

15:15 - AI & právní odpovědnost / AK Šetina, Komendová & Partners, Vítek Švejda
Náhled do občanskoprávní odpovědnosti za systémy umělé inteligence. Jako první představí krátký exkurz do pravidel odpovědnosti dle občanského zákoníku, na který naváže odpovědnost za škody způsobené umělou inteligencí i představení připravované evropské směrnice o odpovědnosti za škody způsobené AI.

15:45 - zakončení, networking & káva

Více informací a registrace