AI 4 Business
Konferenční blok 2: 
Zvládnutí generativní AI
od nástrojů po právo
 

organizátor: prg.ai

offline

česky

2 500 Kč (Early Bird do 22. 10.) - 3 300 Kč (Standard)

31. 10. 2023, 9:00–12:30

ČSOB, Výmolova 353/3, 150 00 Praha 5

PROGRAM

Blokem provede a panelovou diskuzi odmoderuje Anna Bohonek. 

9:00 - 09:45 | Jan Dolejš (CEO, Digiskills.cz)

Generativní AI od A do WOWZačít s umělou inteligencí může prakticky každý a nemusíte přitom vyvíjet vlastní řešení. Aplikací s využitím generativní AI  jsou dnes doslova tisíce a pomohou s nejrůznějšími výzvami. Jaké aplikace se opravdu vyplatí znát a jak je využít? Jaké praktické scénáře v nich lze řešit?

09:45- 10:30 | Martin Čmejrek (VP AI & Data, MAMA AI)
                         
Pavel Klinger (AI Lead, DNAi)
                         
Karel Šimánek (CEO, BigHub)
                         Diana Hlaváčová (LLM Product Manager, Seznam.cz)

Jak úspěšně zavést generativní AI řešení v enterprise?Jak vybrat nejvhodnější jazykový model, zoptimalizovat náklady nebo zaručit, aby nově implementované nástroje nekolidovaly se stávajícími a vedly ke kýženým výsledkům? Vedle praktických zkušeností a doporučení se posvítí na základní východiska, KPIs, výzvy a zásadní opatření pro efektivní a zodpovědnou implementaci generativní AI do firemních procesů, produktů a služeb.

10:30 -10:45 | Mirek Pachl (Business development manager, aReception)

Představení terminálu s AI avatarem

11:15 - 11:35 | Jan Kalašnikov (AI Software Product Manager, Blindspot AI)

Kde a jak využít GPT čerpající z firemních datJak postupovat při hledání vhodného uplatnění GPT ve vaší firmě? Na jaké use cases se zaměřit, aby se vám investice vrátila do pár měsíců? A jaké platformy pro samotné řešení využít? Podíváme se na top 3 uplatnění GPT, které firmám už dnes přinášejí okamžité výsledky.

11:35 - 11:55 | Martin Čmejrek (VP AI & Data, MAMA AI)

LLM agenti pro businessAI agenti na bázi velkých jazykových modelů (LLM) dokážou vnímat kontext, prostředí, plnit úkoly, používat specializované nástroje. Jádrem agenta je vždy velký jazykový model, který obstarává komunikaci s okolím, plánování kroků, získávání zpětné vazby a učení se z ní. V příspěvku probereme nejčastější přístupy v tvorbě agentů včetně ukázek.

11:55 -12:15 | Diana Hlaváčová (LLM product manager, Seznam.cz)

Velké jazykové modely: od technologie k uživateliJak vypadá produktový cyklus ve firmě s mnoha divizemi a 1500 zaměstnanci? Proč si model vyrábíme sami? Session o definování produktu, požadavcích, tvoření vlastního modelu a udržování reálných očekávání v době, která se rychle mění.


12:15- 12:45 | Pavel Kroupa (Partner, KROUPAHELÁN)

GenAI vs Právo: Na život a na smrt?Lidskou řečí probereme klíčové právní aspekty používání AI ve firmách. Od autorských práv přes ochranu osobních údajů až po podmínky služeb jako ChatGPT. Jaká jsou rizika a jak se s nimi vypořádat? Jaká máte práva k vytvořenému výstupu? Může vás někdo žalovat za výstup AI, který zveřejníte? Přednáška pro zástupce firem, kteří chtějí využívat AI bez právních komplikací.


Zakoupit vstupenku