AI 4 Business
Koncepčně, odborně a prakticky

organizátor: prg.ai

offline

česky

cena: 3 300 Kč (Early Bird 2 500 Kč do 22. 10.)

31. 10. 2023, 9:00–18:00

ČSOB, Výmolova 353/3, 150 00 Praha 5


Celodenní konference, na kterou se vyplatí od Vás z firmy přijít minimálně ve dvou.

Žádné vzletné řeči o dopadech AI na budoucnost lidstva, ale věcné a praktické formáty o zavádění AI do firemních procesů, produktů a služeb. AI 4 Business je pro inovační a výkonné manažery, vlastníky firem, strategické konzultanty a další, kteří potřebují získat osvědčená doporučení odborníků, poučit se z otevřeného sdílení zkušeností od firem v různých segmentech, získat přínosné kontakty a vyzkoušet si různé technologie a řešení na místě.

Prezentovat budou: Adastra / AI*nautes / BigHub / BlindspotAI / ČSOB / DataSentics / Digiskills.cz / DNAi / EY/ Filuta AI / KnowDroids.ai / KroupaHelán / LearnerOn.net / LKQ (Auto Kelly) / MAMA AI / Prima / RainFellows / Recombee/ Seznam.cz / VR Labs / Zásilkovna. 

Během dopoledne proběhnou dva bloky:
Implementace AI od vize po škálování se zaměří na zákonitosti úspěšné realizace AI projektu; Dopolední blok Zvládnutí generativní AI od nástrojů po právo představí vedle přínosných nástrojů "za babku" také několik enterprise řešení postavených na míru a přinese zásadní doporučení a právní vhled pro efektivní a bezpečné zavádění generativní AI do firem.  

Odpoledne nabídne 20 seminářů, workshopů, produktových ukázek a případových studií: účastnící tak budou mít možnost si rozšířit obzory o nové poznatky, prohloubit si nabyté vědomosti, získat kontakty, vytvořit si vlastního asistenta nebo voicebota a inspirovat se příběhy z ČSOB, Zásilkovny,
Seznam․cz a dalších. V neposlední řadě budou někteří řečníci k dispozici na individuální konzultace.


Na akci je nutné zakoupit vstupenku na jeden z dopoledních bloků. Tím se automaticky zaregistrujete také na odpolední program.

Zakoupit vstupenkuDopolední bloky

Implementace AI od vize po škálování


nebo

Zvládnutí generativní AI od nástrojů po právo


Odpolední program

Workshopy, semináře, prezentace, případovky, expertní koutky
Těšíme se na viděnou v úterý 31. října!